






AWRES to firma działająca w Rzeszowie przy ulicy Nowowiejskiej 7B, aktywna na rynku od 1994 roku i specjalizująca się w instalacji oraz pełnym serwisowaniu samochodowych systemów LPG. Przedsiębiorstwo koncentruje się na oferowaniu rozwiązań cenionych za jakość oraz niezawodność, obejmując szerokie spektrum usług w sektorze motoryzacyjnym.
Oferta obejmuje montaż gazowych instalacji w pojazdach benzynowych wszystkich typów, zarówno gaźnikowych, jak i wyposażonych we wtrysk jedno- lub wielopunktowy. Zakres działań firmy AWRES obejmuje także diagnostykę, naprawy oraz regulację funkcjonujących układów LPG. Dostępne są usługi regeneracji wtryskiwaczy gazu, wymiany filtrów gazowych oraz zbiorników LPG.
Wieloletnie doświadczenie personelu firmy stanowi podstawę wysokiego standardu realizowanych usług, co przekłada się na niezawodne działanie zamontowanych instalacji. Do montażu stosowane są komponenty uznanych producentów, takich jak AC, STAG, Prins, Landi Renzo, O.M.V.L., Lovato, Vialle i Tomasetto. Firma oferuje 24-miesięczną gwarancję na wykonane instalacje, podkreślając tym samym zaufanie do własnych usług i podzespołów. Autoryzacja przez LTA POLONIA i świadectwo homologacji od Instytutu Transportu Samochodowego stanowią potwierdzenie wysokich standardów przedsiębiorstwa.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 124 | 4.5 / 5 | |
| dobrymechanik | 7 | 1.1 / 6 |